برنامه چربی سوزی حرفه ای بهمراه عکس تمرینات

پژوهشی بزرگ روی بیش از ۸۰هزار زن نشان داد افرادی که بیشترین میزان مصرف چربیهای ترانس را داشتند ۴۰درصد بیشتر در معرض بروز دیابت قرار دارند. در پژوهشی بزرگ روی حیوانات نشان داده شد مصرف چربیهای ترانس ممکن است بر عملکرد گلوکز و انسولین تأثیر بگذارد. در پژوهشی بزرگ مشاهده شد مصرف چربی ترانس قبل از یائسگی با افزایش احتمال ابتلا به سرطان پستان پس از یائسگی در ارتباط است. می توان پروفایل لیپیدی ناشتا را به صورت مکرر برای افرادی که دارای یکی و یا بیشتر از ریسک فاکتور های بزرگ بیماری قلبی هستند، درخواست داد. یک مطالعه در سال 2015 نشان داد که افرادی که مقدار زیادی آجیل مصرف کرده اند ممکن است خطر مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی عروقی را کاهش دهند.

محققان مشاهده کردند افرادی که از مواد غذایی با چربیهای اشباع شده مانند گوشت قرمز و کره بهره میبرند خطر بروز بیماریهای قلبی در آنها افزایش مییابد. برخی دیگر از روش های موجود به دلیل اینکه از مواد شیمیایی برای انجام آن ها استفاده می شود برای افراد مراجعه کننده شک و شبهه هایی هایی را در گرفتن نتیجه مطمئن ایجاد می کنند بنابراین انجام این عمل به دلیل استفاده از چربی خود افراد، نسبتا قابل اطمینان تر می باشد.

شیردان و سیرابی خاصیت چاق کننده نداشته و مزاج سردی داشته و دیر هضم است و بیشتر در رژیم های لاغری به عنوان جایگزینی برای گوشت داخل سوپ و آش ها بکار می رود. این چربیها بهطور طبیعی زمانی تشکیل میشوند که باکتریهای موجود در معده این نشخوارکنندگان علف را هضم میکنند. انفارکتوس قلبی نام پزشکی حمله قلبی است که در آن جریان خون به عضله ناگهان قطع میشود و باعث آسیب دیدگی بافت میشود علت اصلی این حادثه بسته شدن رگهای خونی عمدتاً توسط چربی، کلسترول و تشکیل مواد زائد درون سلولها است. همه مواد غذایی که ما مصرف میکنیم را میتوان به پنج دسته تقسیم کرد، برای داشتن رژیم غذایی سالم، سعی به انتخاب طیف متنوعی از غذاها از ۴ گروه اول نمایید.

روده کوچک شما کلسترول را از رژیم غذایی جذب میکند و آن را در جریان خون آزاد میکند. چربی گیرهای زیر سینکی ممکن است از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تز از چربیگیر های دفنی باشند اما به دلیل تمیز کردن مکرر هزینه های بیشتری جهت نگهداری دارند و اگر به درستی نگهداری نشوند، ممکن است از نگه داشتن چربی جلوگیری کرده و آشپزخانه تجاری شما را در معرض خطر انسداد قرار دهند. شکر اضافی موجود در رژیم غذایی به تری گلیسیرید تبدیل شده و باعث افزایش سطح تری گلیسیرید و سایر عوامل خطر بیماری قلبی می شود.

در حقیقت منبع غذایی در این موضوع دخیل است نه چربی که فرد مورد استفاده قرار میدهد. این در حالی است که مصرف چربیهای اشباع شده در مواد غذایی مانند ماهی و لبنیات تخمیر شده مانند ماست نه تنها باعث افزایش بیماریهای قلبی نمیشود، بلکه خطر این بیماریها را کاهش میدهد. تحقیقات جدید دانشمندان نشان میدهد برخی چربیهای اشباع شده نه تنها باعث افزایش خطر ابتلا به بیماریهای قلبی نمیشود، بلکه خطر ابتلا به این بیماریها را کاهش میدهد.

و در برخی ، این امر ممکن است نشانه ای از افزایش خطر ابتلا به بیماری های قلبی باشد. بالا بودن این انزیم در مقادیر غیر طبیعی نشانگر حضور بیماری در فرد است مانند همولیز درون عروقی – آسیبهای کبدی ناشی از هپاتیت و یا کبد چرب – آسیبهای قلبی. همان طور که میدانید این ماده منبع غنی از ویتامین E است میتواند در برابر بیماری کبد چرب از بدن محافظت کند. این چربی گاهی اوقات به عنوان “کلسترول خوب” هم نامیده می شود زیرا کلسترول در ساخت شریان ها ایجاد می شود و برای بدن لازم است. روغنهای گیاهی هیدروژنه از بزرگترین منابع چربی ترانس در رژیم غذایی مدرناند، زیرا آنها برای شرکتها ارزاناند و زمان نگهداری بالایی دارند.

محققان تاکید دارند وجود چربیهای اشباع شده به تنهایی نمیتواند یک ماده غذایی را ناسالم کند، بلکه ممکن است وجود پروبیوتیک و ویتامین K در ماست و پنیر باعث سالمتر بودن آن برای بدن باشد. آزمایش HbA۱C در یک دوره زمانی، میزان قند خون را در بدن چک میکند؛ اگر میزان آن از ۹ درصد بالاتر باشد بیانگر قند خون بالا است. ایده اصلی نهفته در این رژیم لاغری کاهش اشتها با کاهش مصرف کربوهیدات ها و به دنبال آن کاهش کالری دریافتی بدون حتی فکر کردن یا زحمت کشیدن برای آن است. در صورتی که اگر مصرف گوشت متوقف شود بدن با فقر کلسترول مواجه میشود، در نتیجه براساس مکانیسم طبیعی بدن، آنزیم تولید کلسترول در کبد فعال شده و به تولید کلسترول میپردازد و در صورت کمبود شدید این چربی در خون، احتمال دارد میزان تولید آن حتی از حد لازم نیز بیشتر و به افزایش کلسترول خون منجر شود.

انجام حرکات پیلاتس به صورت روزانه حتی می توانند به کاهش وزن و از بین بردن چربی دور شکم کمک کنند. با این حال، بهتر است در رژیم غذاییتان از گوشتهای بدون چربی و لبنیات کمچرب استفاده کنید. اگر نمیتوانید این غذاها را بهطور کامل از رژیم غذاییتان حذف کنید، مصرف آنها را کاهش بدهید. ارتباط بین مصرف چربیهای ترانس و احتمال بروز دیابت هنوز بهطور کامل مشخص نیست. دستگاه فشار سنج در دسترس است و برای خرید آن نیازی به نسخه نیست. به همین دلیل هرچه دکتر ماهرتر باشد هزینه تزریق چربی نیز افزایش پیدا میکند؛ ولی توجه داشته باشید که در تزریق هیچگاه از مواد دیگری مانند ژل استفادهنشده و چربی خود بدن افراد استفاده میشود و علت هزینه بالای آن حساسیت و زمان بیشتر این عمل است.

این مواد کلسترول شما را کنترل و شما را سیر نگه خواهد داشت. سپس شما دو حرکت بعدی را در قالب یک سوپرست انجام میدهید، به این معنی که شما اولین ست از حرکت اول را انجام میدهید، سپس ۳۰ ثانیه استراحت کرده، سپس یک ست از حرکت دوم را انجام میدهید و در نهایت ۶۰ ثانیه استراحت میکنید. بسیاری از پژوهشهای مشاهدهای ارتباط چربیهای ترانس را با افزایش خطر بروز بیماریهای قلبی نشان دادهاند.

برای کاهش سطح تری گلیسیرید و کاهش خطر ابتلا به بیماریهای قلبی، ممکن است پزشک تغییر سبک زندگی و یا مصرف دارو را توصیه کند. دانشمندان دانشگاه کمبریج در مطالعات خود دریافتند رابطه معنادار قوی میان مصرف چربیها و افزایش خطر ابتلا به بیماریهای قلبی وجود ندارد. تحقیقات نشان داده است که پایین بودن میزان HDL، یکی از عوامل خطرناک برای ایجاد بیماریهای قلبی عروقی است، به خصوص اگر مقدار چربیهای دیگر از قبیل کلسترول بد و تری گلیسرید در خون شما بالا باشد. بالا بودن میزان کلسترول در خون علامتی ایجاد نمیکند، به طوری که اکثر افراد از سطح کلسترول خیلی بالای خود آگاهی ندارند ولی بالا بودن آن میتواند جدی و خطرناک باشد، زیرا کلسترول میتواند در دیواره سرخرگها رسوب کند که این تجمع کلسترول، پلاک نامیده میشود.

جو دو سر به دلیل دارا بودن فیبرهای حلّال میزان کلسترول خون را کاهش میدهد. عصاره روغن گل شمعدانی: متعادلکننده چربی پوست سر و برطرفکننده بوی نامطبوع. شاید از مضرات انواع چربی ترانس زیاد شنیده باشید. نگران چربی ترانس در رژیم غذایی مدرن باشید! از آنها خواسته شده بود که هیچ تغییری در سبک زندگی و رژیم غذایی خود در این مدت اعمال نکنند. اگر احساس امنیت و اطمینان خاطر را هم به این معجون جادویی اضافه کنیم، چیزی که حاصل میشود احساس شادابی و هیجانی لذتبخش خواهد بود. عدم تولید پلاکت هم میتواند به خاطر مشکلات استخوانی باشد.

پاسخ این است که در افزایش چربی خون به دلیل وجود این خلط ها، در برخی جاها- به ویژه در رگ های انتهاهای بدن که سردترند و نیز در زمان هایی مانند شب که هوا سردتر است و جریان خون، کند تر- حرکت خون کند میشود و نوعی انسداد نسبی در مسیرهای عروقی به وجود می آید که این مسأله باعث به دام افتادن حرارت در این مواضع و عدم توزیع یا دفع مناسب آن می شود و درواقع بدون افزایش واقعی حرارت، فرد احساس داغی می کند.

آب خنک بنوشید. آب خنک سوخت و ساز بدن را بالا میبرد. جایگزینی چربیهای ترانس بهجای سایر چربیها میتواند کلسترول کامل و نسبت کلسترول بد به کلسترول خوب را بهطور چشمگیری افزایش دهد و تأثیر منفی بر سلامت داشته باشد. در طرف مقابل، مصرف چربیهای ترانس مصنوعی، که با عنوان چربیهای ترانس صنعتی یا چربیهای هیدروژنه نیز شناخته میشوند، برای سلامت پرخطر است. اگرچه در سالهای اخیر با افزایش آگاهی جامعه و تقویت قوانین محدودکننده مصرف چربی های ترانس میزان مصرف آن بهطور چشمگیری کاهش یافته است، با این حال مصرف چربی ترانس هنوز یکی از نگرانیهای جدی سلامت عمومی محسوب میشود.

دیدگاهتان را بنویسید