فواید و مضرات جگر، دل و قلوه برای سلامتی انسان – مشرق نیوز

بنابراین اگر هود را در زمان مشخصی و با محلول های موثر شوینده، پاک و تمیز نگردانید، محلی برای تجمع چربی ها شده و بستری مناسب برای انواع مختلف آلودگی ها از جمله کپک ها می گردد. در مقابل لاک ناخن پاک کننده لاک قرار دارد، این پاک کننده ها در انواع گوناگون و با کیفیت های مختلف می توانند در پاک کردن لاک ناخن به شما کمک کنند. نحوه ی درست نمودن خمیر جوش شیرین به این صورت می باشد که ابتدا مقدار کمی آب را به همراه مقدار مناسبی جوش شیرین با یکدیگر ترکیب نموده به صورتی که جوش شیرین حالتی خمیری به خود پیدا کند.

از آنجا که صابون اثر قلیایی خوبی دارد و در ترکیب با آب داغ به اندازه مناسب کف نموده و خاصیت چربی زدایی آن چند برابر می شود. تمیز کننده دست از روغن ، به خوبی سیاهی و چربی را از دست تمیز می کند . لاک های ناخن در مواردی اما بسیار سخت پاک می شوند و به همین خاطر بعضی از خانم ها قید لاک زدن را می زنند. از آنجا که سرکه سفید، جزء شوینده های طبیعی و خانگی می باشد و همچنین به عنوان یکی از قوی ترین پاک کننده های چربی از روی سطح هود می باشد، گزینه بسیار مناسبی جهت پاک کردن لکه چربی روی هود آشپزخانه، می باشد.

سپس مقدار مناسبی از آن را بر روی بدنه هود، اسپری کنید. زیرا ممکن است در حین استفاده از اسکاچ بر روی بدنه هود، خراش و سائیدگی ایجاد شود که در این صورت از کیفیت و ارزش هود شما می کاهد. یکی از ساده ترین محلول ها جهت پاک کردن و از بین بردن اثر چربی بر روی بدنه هود، استفاده از محلول آب ولرم و مایع ظرف شویی می باشد. اگر متوجه شدید که هنوز اثر لکه و چربی بر روی سطح بدنه هود دیده می شود، این کار را مجدداً تکرار کنید تا زمانی که به طور کامل، چربی ها از روی بدنه هود، محو شوند.

مسواک را به یکی از مواد شوینده، آغشته نموده و بر روی سطح چربی بکشید. سپس فیلتر های هود را که از بدنه اصلی، جدا نموده اید به مدت 15 الی 30 دقیقه درون محلول در داخل سینک، غوطه ور قرار دهید. اما در هر صورت اگر از این روش جهت نظافت و پاک کردن هود آشپزخانه استفاده می کنید، می بایست مراقب استفاده از سیم ظرف شویی و یا اسکاچ باشید. شواهد حاکی از این است که چربی های اشباع شده و چربی های غیراشباعی که تنها یک پیوند دوگانه دارند چربی های سالم و مفیدی هستند.

سپس با استفاده از یک اسفنج و یا در صورت نداشتن اسفنج، با یک تکه پارچه تمیز، تمامی سطح بدنه هود را از خمیر، پاک کنید. از آنجا که پودر ماشین لباس شویی، حاوی مقدار قابل توجه ای آنزیم های قوی، جهت از بین بردن چربی از روی لباس ها می باشد، بنابراین جهت زدودن و پاک کردن لکه چربی روی هود آشپزخانه، گزینه مناسبی می باشد. جهت پاک کردن لکه چربی روی هود آشپزخانه، روش های خانگی و همچنین استفاده از مواد شوینده بسیار قوی وجود دارد که می توانید با استفاده از مواد شوینده، تمامی اثر لکه و چربی ها را از روی بدنه هود، پاک کنید.

مقدار مناسبی از این محلول را روی اسکاچ ظرف شویی ریخته و سطح بدنه هود را تمیز کنید. از آنجا که روش های متعددی جهت پاک کردن لکه چربی روی هود آشپزخانه، وجود دارد. یکی از مهمترین روش ها جهت پاک کردن لکه چربی روی هود آشپزخانه، استفاده از آب ولرم به همراه پودر صابون و یک اسفنج یا دستمال نرم و تمیز می باشد. یک روش ساده و راحت جهت پاک کردن لکه چربی روی هود آشپزخانه، استفاده از پودر ماشین لباس شویی می باشد.

در نهایت با یک دستمال مرطوب، سطح بدنه هود را پاک و سپس خشک کنید. با چک کردن سبد و مخزن چربیگیر خود به مدت یک هفته و مشاهده سرعت جمع شدن چربی، می توانید به میزان تقریبی چربی ورودی به مخزن چربی گیر پی ببرید. معمولا برای یک مکانیک و یا اپراتور های شرکت نفت، تمیز کردن پی در پی دست ها سخت می باشد از طرفی تمیز کردن دست با شوینده ها نیز نیازمند آب می باشد، دست پاکن میتین کار ها را آسان نموده و نه تنها دست را تمیز می نماید بلکه از دست ها نیز مراقبت می کند.

سپس بدنه هود را با آب سرد، آبکشی نموده و در نهایت آن را خشک کنید. بگذارید بدنه هود به مدت 15 الی 30 دقیقه در درون این محلول غوطه ور باشد. یک مطالعه جدید در آلمان نشان داد که گیاهخواران در مقایسه با افرادی که محصولات حیوانی میخورند، بیشتر در معرض ضعیف شدن استخوانها و احتمال شکستگی استخوان قرار دارند، این پژوهش نشان داد که کل گیاهخواران کلسیم کمتری (ماده مغذی مهم برای سلامت استخوان) نسبت به گیاهخواران مصرف میکنند.

بر اساس یک مطالعه 4 هفته ای انجام شده بر روی 33 نفر، مصرف روزانه 2 فنجان (300 گرم) هندوانه تازه باعث کاهش قابل توجه وزن، چربی شکمی، گرسنگی و ولع خوردن می شود. از این ترکیب به شرطی می توانید استفاده کنید که لکه چربی روی بدنه هود، اثر عمیقی نگذاشته باشد و یا شما روزانه و یا هفتگی به تمیز کردن بدنه هود آشپزخانه خود می پردازید. سپس در انتهای کار، بدنه هود را با پارچه مرطوب، پاک نموده و سپس آن را خشک کنید. می بایست سینک ظرف شویی را از آب داغ پر نموده و مقدار مناسبی از پودر صابون را با آب ترکیب کنید.

باید به این نکته توجه نمود که پودر ماشین لباس شویی یک پاک کننده قوی شیمیایی می باشد، بنابراین می بایست در حین استفاده از این پاک کننده قوی از دستکش جهت محافظت از پوست دست، استفاده نمود. نوشیدن یک لیوان آب به همراه عصاره لیمو ترش در طول روز یا ابتدای صبح دارویی موثر در پیشگیری از ابتلا به کبد چرب میباشد. اما در اینجا ما می خواهیم محصولی بسیار قوی و موثر را به شما برای امر معرفی کنیم. HDL، کلسترول “خوب”، کلسترول اضافی را جمعآوری کرده و به کبد شما میبرد. تخمه هندوانه به دلیل دارا بودن مواد معدنی ، پروتئین و اسیدهای چرب ضروری ، برای سلامت مو و پوست عالی است.تخمه هندوانه منبع عالی منیزیم است ، که اثرات مفیدی در تنظیم فشار خون دارد.بنابراین ، مصرف دانه های هندوانه در مقادیر مناسب ممکن است در مدیریت فشار خون مفید باشد.با این حال ، مطمئن شوید که آنها را بدون هیچ نمک اضافی برشته می کنید ، زیرا سدیم فشار خون را افزایش می دهد.

جالب است بدانید اگر تخمه آفتابگردان شب مصرف شود تاثیر بیشتری بر چاقی خواهد گذاشت و مصرف آن در شب افزایش وزن بیشتری را به دنبال خواهد داشت. تخمه کدو گوشتی خشک ، 2٪ آب ، 49٪ چربی ، 15٪ کربوهیدرات و 30٪ پروتئین دارد. به خشک شده را روی گاز داخل تابه حرارت دهید تا رنگ آن به قهوهای تغییر کند. در نهایت با آب ولرم آن را شسته و خشک کنید. به این صورت که مقداری آب گرم را با مقداری جوش شیرین ترکیب نموده و در درون بطری آب پاش بریزید.

دیدگاهتان را بنویسید